Forside Viralt Ble nektet oppmøte i bryllupet på grunn av kjolen

Ble nektet oppmøte i bryllupet på grunn av kjolen

Emma Emma
Ble nektet oppmøte i bryllupet på grunn av kjolen
Foto: Privat

En ung tyrkisk fotomodell ved navn Alena har delt sine frustrasjoner på TikTok om at venninnen nektet henne å delta i bryllupet hennes fordi Alena visstnok var for vakker.

Akkurat nå leser andre

Den tyrkiske fotomodellen, Alena, har delt en video på sosiale medier TikTok (@alenayildiz) der hun deler frustrasjonene sine over at venninnen har nektet henne tilgang til bryllupet hennes, selv om hun hadde blitt invitert til å begynne med. Det skriver Ladbible.

Alena forklarte at venninnen hadde trukket tilbake invitasjonen til bryllupet kort tid før bryllupet fordi hun syntes Alena var for vakker i kjolen som venninnen hadde valgt til henne.

Artikkelen fortsetter under bildet.

Foto: Privat

«Min nære venn trakk invitasjonen til bryllupet sitt fordi hun syntes jeg så for bra ut i kjolen hun hadde valgt for meg,» skrev Alena i begynnelsen av videoen.

Meningene om situasjonen var veldig blandede, men de fleste av modellens følgere støttet henne. For eksempel skrev en: «Det var HENNE som valgte kjolen, så hun kunne bare ha bedt deg om å bytte kjole […]».

Les også

En annen skrev: «Som din venn, bør hun ønske at du skal se vakker ut. Hvis hun var trygg, ville hun ikke føle seg skremt i sitt eget bryllup. Så trist.»

En tredje undret seg over venninnens oppførsel og spurte humoristisk: «Hvorfor valgte hun ikke bare en annen kjole da? Eller en søppelsekk kanskje?»

Noen få uttrykte imidlertid at de kunne forstå vennen, og en skrev for eksempel: «Ja, du ser bra ut i det …. Men ærlig talt, jeg forstår vennen din … Jeg ville respektere det og velge en annen kjole … Det er hennes dag, og [det er] ondt å overgå henne.»

Til det svarte Alena: «Jeg forstår hva du mener, men hun trakk invitasjonen like før bryllupet, så det var ikke tid til å få en ny. Jeg ble bare hjemme …»

Foto: Privat

Den tyrkiske modellen lurte imidlertid ikke TikTok-følgerne sine til å se henne i kjolen da hun avsluttet videoen med bilder av henne i kjolen og skrev: «Tok fortsatt noen deilige bilder i den.»

Les også

Tror du at gjester kan nektes adgang til et bryllup hvis de er for vakre og dermed «overgår» brudeparet?

Ads by MGDK