Prins Harry har innrømmet å ha googlet og sett på Meghan Markles TV-sexscener, noe han har beskrevet som en «feil».
Akkurat nå leser andre
Hertugen av Sussex har sitt kommende memoar «Spare» utgitt 10. januar, som forventes å fortelle aldri før hørte historier rundt Harry og den britiske kongefamilien.
Men i boken snakker Harry selvfølgelig om kona Meghan Markle, og detaljene om hvordan forholdet deres utviklet seg.
I «Spare» innrømmet Harry at han gjorde «feilen med å google og se noen av kjærlighetsscenene hennes på nettet» da han først begynte å date henne.
For de uvitende spilte Markle hovedrollen i det amerikanske TV-showet Suits mellom 2011 og 2018, hvor hun spilte advokat Rachel Zane. Sexscenene som Harry referer til i sin nye bok er Markles kjærlighetsinteresse med Patrick J. Adams’ karakter Mike Ross.
Men Harry antyder i sin nye bok at han absolutt angrer på å se sexscenene, og sier at han trenger «elektrisk sjokkterapi» for å få det ut av hodet.
Harry skrev i «Spare» og sa: «Jeg hadde vært vitne til at hun og en kamerat slynget hverandre i et slags kontor eller konferanserom.
«Jeg trengte ikke å se slike ting live.»
Nå har Harry og Meghan vært gift i nesten fire år etter å ha knyttet knuten i mai 2018. Siden den gang er det en underdrivelse å si at det har vært begivenhetsrikt for paret.
De har tatt imot noen Archie, 3 og datteren Lilibet, 1 – og har også forlatt kongefamilien etter å ha gått av som seniormedlemmer for å starte et nytt liv i USA.
De hadde også det eksplosive intervjuet med Oprah Winfrey og en Netflix-serie også.
Et annet sted i «Spare» åpnet Harry opp om sitt tidligere narkotikabruk, og innrømmet for første gang at han hadde tatt kokain som tenåring.
Han sa: «Selvfølgelig hadde jeg tatt kokain på den tiden. «Ved noens hus, i løpet av en jakthelg, ble jeg tilbudt en linje, og siden den gang hadde jeg konsumert litt mer.